Стіл складной «СКР-01»



790 ₴
775 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18140741167
+380502964535
- +380 (50) 296-45-35Водафон
- +380 (67) 970-39-69Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл складной «СКР-01»
Столик із стільницею з фанери ідеально підійде як для пікніка, так і для виїзної торгівлі.
Міцний сталевий каркас забарвлений методом порошкового напилення. З внутрішньої сторони стіл має гачки для фіксації висоти.
Колір ніжок і відтінок фанери стільниці – залежить від партії виготовлення (уточнюйте під час замовлення)
Основні характеристики:
- Габаритні розміри столу (ДхШхВ)– 76х50х60 див.
- Основа стільниці – лакована фанера
- Товщина стільниці – 12 мм.
- Габаритні розміри в складеному стані: висота – 76 см; ширина – 50 см; товщина – 4
Завдяки паралельному розташуванню ніжок. стіл «СКР-01» у складеному вигляді займає мало місця і зручний для транспортування і зберігання.
Оскільки виробник постійно працює над удосконаленням своєї продукції, деякі характеристики та комплектація можуть відрізнятися від заявлених на сайті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Фанера |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 500 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 40 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 760 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴


