Сушарка ліана настінна стельова на балкон Флоріс 2,0 метра для білізни шкарпеток одягу після прання
824 ₴
770 ₴
- Готово до відправки
- Код: Floris200
- +380 (50) 296-45-35Водафон
- +380 (67) 970-39-69Киевстар
Сушарка стельова «Флоріс» (Україна)
Тип кріплення: універсальна (стельова/ настінна)
Габаритні розміри у робочому положенні 450*2000 мм.
Довжина однієї трубки: 2 метри.
Загальна довжина трубок: 12 метрів.
Вага сушіння: 5 кг.
Максимальне навантаження - 21 кг.
Кількість трубок – 6 шт.
Сушіння для білизни «Флоріс» з мотузковим механізмом транспортування трубок. Цю сушарку можна кріпити як на стіні, так і на стелі.
У набір поставки входить повний комплект фурнітури для монтажу: дюбеля, саморізи, шнур / мотузка.
Інструкція зі збирання та монтажу настінно-стельової сушарки "Флорис":
1. Позначте на стелі або стіні місця для кріплення кронштейнів з роликами на відстані, що дорівнює довжині прутів сушіння. Зафіксуйте кронштейни за допомогою шурупів та вставте заглушки.
2. Прикріпіть фіксуючу планку за допомогою шурупів на зручній для Вас висоті (приблизно 1,0-1,5 м від підлоги). Висоту визначаємо відповідно до свого зростання
3. Пропустіть шнури від стрижнів через ролики на кронштейнах: пропустіть довгий шнур через Лівий кронштейн; пропустіть довгий та короткий шнур через правий кронштейн.
4. Пропустіть обидва шнури через фіксуючі ковпачки щоб задати нижнє і верхнє положення прута.
5. За аналогією розмістіть решту 5 трубок. Тепер можна розвішувати білизну.
Опис сушарки
Настінно-стельова сушарка для білизни "Флоріс" відрізняється високою зручністю у використанні. Її можна легко закріпити як на стіні, так і на стелі, залежно від ваших потреб.
Коли потрібно розвісити білизну, ви опускаєте металеву трубку на зручну для вас висоту за допомогою мотузки і вішаєте речі. Після цього знову піднімаєте трубку на максимальну висоту, де білизна спокійно сохне, не заважаючи простору. Кожна трубка регулюється окремо, що дозволяє зручно використовувати сушарку для різної кількості білизни.
Дослідження показали, що білизна на трубках сохне швидше, ніж на мотузках, оскільки поверхня речей не контактує одна з одною, що зазвичай відбувається під час сушіння на мотузках.
Сушка Флоріс – це виключно український продукт, який виготовляється у місті Харків.
Шановні покупці! При замовленні сушарок довжиною понад 120 см, будь ласка, обирайте для доставки лише вантажні відділення Нової Пошти. Відділення, які приймають посилки до 30 кг, не підходять, оскільки максимальна допустима довжина для таких відділень становить 120 см
Основні | |
---|---|
Тип сушилки | Стельова |
Матеріал | Метал |
Рабочая длина сушилки, м | 11-15 |
Максимальне навантаження | 21 кг |
Захист від випадкового складання | Так |
Колір | Білий |
Вага | 5 кг |
Виробник | Floris |
Країна виробник | Україна |
Стан | Новий |
Робоча довжина поверхні | 12 |
Кількість стрижнів/трубок | 6 |
Країна-виробник товару | Україна |
Розміри | 200 х 45 див. |
Додаткові характеристики | Матеріал стрижнів: метал. Матеріал кріпильних елементів: метал |
Максимальне навантаження, кг | 21 |
Габаритні розміри в робочому положенні | |
Довжина | 2000 мм |
- Ціна: 770 ₴