Нож фиксированный Mora Scout 39 (длина: 178мм, лезвие: 85мм), береза, ножны кожа
Mora Scout 39 – це фіксований ніж, створений спеціально для навчання дітей та підлітків базовим навичкам поводження з ножем в умовах природи. Цей інструмент поєднує продуманий дизайн та високоякісні матеріали, забезпечуючи безпеку та зручність в експлуатації навіть для початківців. Його функціональність, безпека та довговічність роблять його незамінним помічником в активному відпочинку та навчанні навичкам виживання.
Лезо ножа виконане із шведської переробленої нержавіючої сталі, що робить його міцним та довговічним. Закруглений кінчик леза знижує можливість випадкових травм, дозволяючи батькам не турбуватися про безпеку своїх дітей. Товщина клинка оптимальна для виконання різних завдань: різьблення по дереву, підготовки розпалювання для багаття або нарізування продуктів.
Рукоятка ножа виготовлена із скандинавської берези, що підкреслює екологічність виробу. Її ергономічна бочкоподібна форма забезпечує комфортний і надійний хват, що ідеально підходить для невеликих рук. Цей ніж стане вірним помічником під час походів, пікніків чи уроків виживання, де діти зможуть розвивати навички самостійності та впевненості. Подвійна гарда виконує важливу функцію - запобігає зісковзування пальців на лезо, що особливо важливо при навчанні різання або стругання. Конструкція з повним хвостовиком надає виробу додаткової міцності, що дозволяє використовувати ніж навіть при високих навантаженнях.
Для зручності транспортування ніж комплектується ножнами з натуральної шкіри. Вони оснащені кнопковим замком, який фіксує ніж, виключаючи його випадання під час перенесення. Ремінець дозволяє прикріпити ножни до пояса або рюкзака, що робить їх зручними та практичними для використання у польових умовах.
Особливості ножа Mora Scout 39:
- Лезо зі шведської нержавіючої сталі із закругленим кінчиком для безпечної роботи.
- Ергономічна рукоять із скандинавської берези для комфортного хвату.
- Подвійна гарда, що захищає пальці від зісковзування.
- Повний хвостовик для підвищення міцності конструкції.
- Ніжні з натуральної шкіри з кнопковим замком для зручного та безпечного перенесення.
Купити ніж Mora Scout 39 можна за допомогою інтернет-магазину 070.com.ua. Оформити замовлення можна на сайті за допомогою кошика або разом з менеджером, набравши один із зазначених номерів телефону.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mora |
| Матеріал леза | Sandvik 12C27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (Кг) | 0,069 |
| Вид | Туристичні, Рибальські |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина ножа (см) | 85 |
| Клас | 0 |
| Комплектація | Ніж, піхви |
| Матеріал руків'я | Береза |
| Загальна довжина | 178 |
| Тип | Незкладні ножі |
| Товщина клинка | 2 |
| Колір | Дерево |
- Ціна: 2 342 ₴


