Сумка дорожня Highlander Cargo 45L Black (RUC257-BK)

939 ₴
892,05 ₴
- В наявності
- Код: SVA_522462
+380 (50) 296-45-35
Водафон
- +380 (67) 970-39-69Киевстар
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оновлена модель дорожньої сумки Highlander Cargo 45L Black (RUC257-BK) відрізняється покращеною фурнітурою, дизайном із більш акуратними формами та матеріалом із підвищеним ступенем захисту від намокання. Highlander Cargo 45L Black (RUC257-BK) - як і раніше надійна та зручна дорожня сумка з міцного 600D XTP поліестеру, яка відмінно підходить для заміських поїздок, походів до басейну або спортзалу.
Особливості:
- Посилені ручки, що охоплюють сумку по всьому периметру та з'єднані застібкою на липучці, призначені для перенесення важкої поклажі.
- Бічні вантажні ручки призначені для більшої зручності переміщення сумки.
- Регульований наплічний ремінь із широкою плаваючою центральною вставкою.
- Велике основне відділення на блискавці.
- Бічна кишеня на блискавці.
- Надійні блискавки для довговічності та зручності застібування/розстібування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358866334 |
| Артикул | 926945 |
| Габарити | 60 х 29 х 29 см |
| Габарити упаковки | 25 х 20 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Black |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Особливості | Водозахисні |
| Штрихкод | 5034358866334 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892,05 ₴


