Zojirushi SM-QAF60 - практична в використанні японська модель термокружки. Представлена кружка має об'єм в цілих 600 мл, що в підсумку дозволяє брати її з собою на прогулянки по місту, пробіжки, різні за тривалістю подорожі та інші сфери діяльності. Конструкція термокружки має нестандартну форму, а саме обладнана спеціальною ручкою для перенесення. Встановлена ручка при необхідності може складатися уздовж корпусу, не збільшуючи його розміру для транспортування всередині міського рюкзака або бігової сумки.
Продумана до дрібниць конструкція корпусу дозволить зручно її носити в руках, а також вона розрахована на установку в автомобільний підстаканник.
Завдяки використанню якісних матеріалів, термокружка підходить для збереження температури не тільки гарячих, але і холодних рідин.
Основним матеріалом використаним для виготовлення Zojirushi SM-QAF60, є нержавіюча сталь. Зазор між шарами сталі становить 1 мм, що дозволило мінімізувати її розміри. Поверхня колби не має ніякого додаткового покриття, що робить її абсолютно безпечною, і при цьому запобігає вбирання запахів.
Купити термокружку від Zojirushi Вам допоможе інтернет-магазин 070.com.ua. Купуючи у нас, Ви отримаєте гарантію на товар. А досвідчені фахівці, завжди готові підказати відповіді на всі запитання й допомогти розв'язати проблемну ситуацію, є ще однією перевагою нашого магазину.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zojirushi |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (Кг) | 0,31 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Герметична | Да |
| Додатково | З ручкою |
| Клас | 0 |
| Комплектація | Термокружка |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь, пластик |
| Об'єм (л) | 0,6 |
| Режими роботи ліхтаря | Заощадження тепла: 95-73 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C), збереження холоду: 4-8 °C/6 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Тип | Термокружки |
| Розмір | 80х70х255 |
- Ціна: 2 908 ₴




