Органайзер вертикальний 4-рівневий 30*30*84 ящик внутр.28*27*20-1шт "Bordo" 50096

Гарний і зручний вертикальний органайзер 50096 допоможе навести ідеальний лад у вашій шафі або гардеробі та додати необхідну кількість поличок. Органайзер кріпиться на горизонтальну трубу за допомогою вшитої липучки, у комплекті також 1 ящик для дрібниць.
| Тип | органайзер |
| Комплектація | один предмет |
| Тип | підвісний |
| Призначення | для шафи |
| Кількість полиць | 4 |
| Матеріал | флізелін |
| У комплекті | внутрішній ящик |
| Колір | фіолетовий |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 84 см |
| Глибина | 30 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tarlev |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Бордовий |
| Тип | Текстильні гардероби |
| Форма шафи | прямий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал + тканина |
| Призначення | Універсальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴


